Meist

Meie oleme sõbrad ja ühise autoremonditöökoja Mäe Garaaži omanikud Ivar Rühka ja Otto Aermates, kes tegutsevad ettevõttes muuhulgas ka remondilukkseppade, koristajate ja sekretäridena. Meie huvi autode vastu tekkis juba lapsepõlves ning võime julgelt öelda, et viimased 17 aastat on meie suurimaks kireks olnud mootorid ja tehnika. Sellest annab kinnitust ka meie hariduslik tunnistus Tallinna Tööstushariduskeskuse autolukksepa erialal.

Kuigi vahelduva eduga oleme autoremondi teenust pakkunud kokku viis aastat, andis viimase tõuke ühise ettevõtte loomiseks välismaal elamise kogemus. Ivar, olles elanud Austraalias ja Otto Jaapanis, otsustasime kodumaale naastes hakata ametlikult pakkuma kvaliteetseid ja mõistliku hinnaga autoremondi teenuseid, millest saigi alguse “Mäe Garaaž”.

Tänu meie kogemusele ja suurele huvile automaailma vastu, suudame leida lahenduse igale autoga seotud probleemile, olgu selleks õli- või rehvivahetus, mootori või veermiku remont või mõni muu auto hooldusega seotud tegevus. Lisaks erinevatele autoremondi teenustele oleme ka kvaliteetsete varuosade, rehvide ja õlide usaldusväärsed edasimüüjad. Võta meiega julgelt ühendust, kui Sinu auto vajab hoolt ja armastust – selleks Mäe Garaaž loodud ongi.

  • Ivar Rühka

  • Otto Aermates